Počet položek: 0 0,- Kč

Časté dotazy

 

Proč je keratin pro naše vlasy tak důležitý?

Keratin je základní složkou lidského vlasu, chlupu a nehtu, dodává pevnost, lesk, sílu a ochranu.

 

Pro koho je Keratin Exclusive vhodný?

Přípravek je vhodný pro všechny, kteří chtějí zachránit své vlasy a chtějí jim navrátit zdraví, sílu, lesk a zbavit se roztřepených konečků. Keratin Exclusive je také ideálním pomocníkem při žehlení vlasů, jelikož vlasy zůstávají déle rovné.

 

Nemám zničené vlasy, můžu i tak používat tento přípravek?

Samozřejmě, že můžete. U zdravých vlasů vytváří ochrannou vrstvu před poškozením, které je nejčastěji způsobeno slunečním zářením, barvením, stárnutím a dalšími vlivy.

 

Musím po aplikování použít fén nebo žehličku?

Nemusíte, můžete vlasy nechat volně uschnout, a pokud nechcete, aby Vám keratin narovnal vlasy, ale jen regeneroval a navrátil jim zdraví, tak žehličku použít nemusíte.

 

Jaký je rozdíl mezi keratinem, který se aplikuje v kadeřnických salonech a Keratinem Exclusive? 

Rozdílů je hned několik:

Cena a výdrž: V salonu zaplatíte za aplikaci minimálně 1.500 Kč, záleží na délce vlasů a keratin ve vlasech vydrží v průměru 3 – 4 měsíce. Keratin Exclusive je o objemu 200 ml, lahvička vydrží při středně dlouhých vlasech na cca 50 aplikací a pořídíte ho za krásných 349 Kč.

Způsob aplikace: V salonu pobudete 2 – 3 hodiny. Keratin Exclusive se aplikuje z pohodlí domova a zabere vám to pár minut.

 

Jak mám Keratin Exclusive používat a jak často?

Nejprve si umyjte vlasy šamponem a nezapomeňte aplikovat kondicionér. Po spláchnutí vlasů vodou vlasy prosušte ručníkem nebo fénem a keratin nastříkejte rovnoměrně po celé délce vlasů. Keratin nechejte působit dle potřeby, poté vlasy rozčešte hřebenem a vyfoukejte do sucha. Na závěr můžete vlasy vyžehlit žehličkou na vlasy.

Doporučujeme aplikovat 1 – 2x týdně, případně dle potřeby.

 

Můžou Keratin Exclusive používat těhotné nebo kojící ženy?

Ano, můžou.

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace